2e afd. 30 november 1984 127 Artlkel 18 In voorstellen aan burgemeester en wethouders inzake de in het tweede lid van artikel 13 genoemde onderwerpen vermeldt het hoofd van de tak van dienst de zienswijze van de Medezeggenschapscommissie. Indien de commis- sie zich van een zienswijze heeft onthouden, dan doet het hoofd van de tak van dienst daarvan mededeling. Artikel 19 1. In gevallen van spoedeisende aard die geen uitstel of verder uitstel gedogen, kan het hoofd van de tak van dienst, gehoord de voorzitter van de Medezeggenschapscommissie, bij wijze van voorlopige voorzie- ning maatregeien treffen, onderscheidenlijk voorstellen aan burge- meester en wethouders doen, zonder instemming dan wel advies van die conmlssle. 2. De maatregelen dan wel het voorstel bedoeld in het vorige lid, worden 1n de eerstvolgende overlegvergadering aan de orde gesteld. 3. Indien de Medezeggenschapscommissie alsdan niet alsnog instemt met de bij wijze van voorlopige voorziening getroffen maatregelen, vraagt het hoofd van de tak van dienst burgemeester en wethouders om voor- ziening, dan wel maakt hij de gevolgen van die maatregelen feitelijk of rechtens weer ongedaan. 4. Aan voorstellen aan burgemeester en wethouders wordt door het hoofd van de tak van dienst na de overlegvergadering zo mogelijk alsnog de zienswijze van de Medezeggenschapscommissie toegevoegd. Hoofdstuk 5. Commissievergaderingen. Artikel 20 1. De Medezeggenschapscommissie - verder te noemen de commissie - verga- dert zo dikwijls de voorzitter of ten minste een derde deel van de leden dit wenst, doch ten minste viermaal per jaar. 2. De vergaderingen van de commissie zijn in beginsel toegankelijk voor het personeeltenzij de commissie bij wijze van uitzondering anders besluit. 3. De corrmissie en het hoofd van de tak van dienst treffen in overleg een regeling met betrekking tot de toegankelijkheid van de vergade- ringen van de commlssie. -11- J

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 11