2e afd. 30 november 1984 127 Artikel 21 1. De secretaris kondigt de vergaderingen van de commissie tijdig schrif- telijk aan en stelt elk lid in de gelegenheid schriftelijk agendapun- ten bij hem in te dienen. 2. Ten minste tien dagen tevoren ontvangt elk lid van de secretaris een schriftelijke agenda voor de vergadering. 3. De in het vorige lid bedoelde agenda omvat alle ter vergadering te behandelen onderwerpen, elk zo mogelijk voorzien van een toeHchting. Artikel 22 1. Besluiten van de commissie komen tot stand bij meerderheid van stem- men, uitgebracht door de ter vergadering aanwezige leden. 2. Ieder lid kan een stem uitbrengen. Blanco stemmen worden geacht niet te zijn uitgebracht. 3. 1ndien de stemmen staken, wordt het voorstel geacht te zijn verwor- pen. 4. Er kunnen in een vergadering van de conmissie geen geldige besluiten worden genomen, indien niet ten minste de helft van de leden aanwe- zig is. Artikei 23 1. De commissie kan zich voor een zo goed mogelijke behandeling van een of meer agendapunten tijdens de vergadering door deskundigen doen voorlichten. Indien daaraan kosten zijn verbonden, behoeft dit voor- af toestemming van het hoofd van dienst. Komt de commissie en het hoofd van de tak van dienst niet tot overeenstemming, dan kan de com- missie voorziening vragen bij burgemeester en wethouders. 2. Daartoe kan zij de behandeling van enig agendapunt verschuiven naar een volgende vergadering, waarvoor die deskundigen worden uitgeno- digd. Artikel 24 1. Het hoofd van de tak van dienst is verplicht de commissie tijdig alie gegevens te verstrekken die zij ter vervulling van haar taak nodig heeft. -12-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 12