30 november 1984 GARANTIE GELDLENING STICIITING TENNISPARK GROENENDAAL Heemstede, 6 november 1984. Aan de raad, Ingevolge artikel 7 van de huur- en exploitatie-overeenkomst tussen de Stichting Tennispark Groenendaal en de Sport Rekreatie Heemstede B.V. dient de stichting zorg te dragen voor de renovatie van de tennisbanen op het park "Groenendaal"Hiermee dient direkt na afloop van het ten- nisseizoen 1984 een aanvang gemaakt te worden. In verband hiermede heeft het stichtingsbestuur ons verzocht medewerking te verlenen bij het verkrijgen van een gemeentegarantie voor de lening welke ten behoeve van de renovatie zal moeten worden afgesloten. De kosten voor de renovatie worden door het stichtingsbestuur geraamd op 178.500,-. Het renovatieplan, waarop deze raming is gebaseerd, is door de Sport Rekreatie Heemstede B.V. beoordeeld en is, onder de voorwaarde, dat °°k de volledige fundatielaag wordt vervangen, goedgekeurd. Eveneens is in de eerdergenoemde huur- en exploitatie-overeenkomst gere- geld, dat de jaarlijks door de stichting in het onderhoudsfonds te stor- ten bijdrage ad. 20.000,-- zal worden gebruikt voor de betaling van ren- te en aflossing van de voor de renovatie benodigde lening. Het stichtingsbestuur heeft ons medegedeeld dat, na aftrek van de bijdra- ge aan het onderhoudsfonds voor 1984 het te financieren bedrag 158.500,- bedraagt. De RABO-bank heeft voor dit bedrag een lening aangeboden met een looptijd van 15 jaren en een rente van 1\% 's jaars gedurende de gehele looptijd. Het bedrag voor rente en aflossing bedraagt per jaar 17.779,78 (op basis van annuïteit) en wordt volledig gedekt door de eerdergenoemd'e jaarlijkse storting in het onderhoudsfonds ad. 20.000,--. Wij stellen u voor te besluiten tot de gevraagde garantieverlening. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, De burgemeester W.H. van den Hoek. O.R. van den Bosch. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 137