5e afd. 30 november 1984 143 GARANTIE GELDLENING STICHTING TENNISPARK GROENENDAAL De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 6 november j 1 BESLUIT: onder afstanddoening van alle voorrechten en exceptiën, door de wet aan borgen toegekend, te waarborgen de tijdige betaling van rente en aflos- sing terzake van een door de Stichting Tennispark Groenendaal voor de renovatie van de tennisbanen op het park "Groenendaalbij de RABO-bank te Heemstede te sJuiten geldlening ad. 158.500,-- tegen een rente van 7's jaars en met een looptijd van 15 jaren, zulks onder de volgende voorwaarden en bepalingen: 1. geen vervreemding of bezwaring van de onroerende bezittingen van de Stichting Tennispark Groenendaal - hierna te noemen: de stichting - zal plaats hebben dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 2. de stichting zal geen kapitaal-verplichtingen op zich nemen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 3. besluiten van de stichting tot wijziging van de statuten, ontbinding van de stichting, het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van da- dingen of het onderwerpen van geschillen aan de beslissing van scheids- lieden mogen niet worden genomen dan met schriftelijke goedkeuring van burgemeester en wethouders; 4. de stichting verplicht zich op de eerste aanzegging van burgemeester en wethouders aan de gemeente het recht van eerste hypotheek te ver- lenen - zulks onder de gebruikelijke bedingen, waaronder die bedoeld in artikel 1223, lid 2, artikel 1230, lid 1 en artikel 1254, lid 2, van het Burgerlijk Wetboek en artikel 297 van het Wetboek van Koophan- del - op haar onroerende bezittingen; 5. vöör 1 december van elk kalenderjaar zal de stichting aan burgemeester en wethouders de begroting van baten en lasten voor het volgende ka- lenderjaar ter goedkeuring zenden, vergezeld van een toelichting. -2-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 138