2e afd. 30 november 1984 127 2. Aan het beschikken over die gegevens kunnen voorwaarden worden ver- bonden, waaronder de verplichting tot geheimhouding. 3. Indien het hoofd van de tak van dienst weigert bepaalde gegevens te verstrekken, kan de commissie burgemeester en wethouders om voorzie- ning vragen. Artikel 25 1. In de vergadering kunnen mededelingen worden gedaan onder voorwaarde van geheimhouding. 2. Evenzo kan het besprokene omtrent enig agendapunt aanleiding zijn tot het opleggen, dan wel afspreken van geheimhouding. 3. De verslaglegging op grond van het bepaalde in de voorgaande ieden geschiedt zodanig dat de geheimhouding gewaarborgd blijft. Artikel 26 1. De secretaris maakt van het in de vergadering van de commissie be- sprokene zodanig verslag dat daaruit de standpunten en de besluiten duidelijk naar voren komen. 2. Hij zendt dit voor de aankondiging van de volgende vergadering aan het hoofd van de tak van dienst, alsmede aan burgemeester en wethou- ders en elk lid van de commissie toe. Artikel 27 1. De secretaris zorgt voor een goede bekendmaking aan het personeel van alle op de commissie betrekking hebbende zaken. 2. De commissie kan hieromtrent nadere richtlijnen geven. Artikel 28 1. Een lid van de commissie is verplicht te zwijgen over hetgeen hem in verband met zijn lidmaatschap van de conmissie onder voorwaarde van geheimhouding ter kennis is gekomen. 2. De verplichting beschreven in het vorige lid geldt eveneens indien geheimhouding is opgelegd dan wel afgesproken. -13-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 13