2e afd. 30 november 1984 127 Artikel 32 1. Een overlegvergadering kan slechts worden gehouden wanneer van de com- missie ten minste de helft van het aantal leden aanwezig is. 2. De overlegvergadering wordt geleid door beurtelings het hoofd van de tak van dienst en de voorzitter van de commissie, tenzij hij en de commissie een andere regeling treffen. 3. In overleg met de commissie zorgt het hoofd van de tak van dienst voor ambtelijke bijstand voor de voorbereiding en verslaglegging van de overlegvergadering. 4. De agenda van de overlegvergadering bevat de onderwerpen die door het hoofd van de tak van dienst onderscheidenlijk de commissie bij de se- cretaris van de overlegvergadering zijn aangemeld. 5. Het hoofd van de tak van dienst en de commissie kunnen voor de over- legvergadering gezamenlijk een vergaderreglement opstellen. Indien er geen vergaderreglement is opgesteld is het bepaalde in hoofdstuk 5 van overeenkomstige toepassing. Artikel 33 1. In de overlegvergadering worden aan de orde gesteld alle onderwerpen, waarover de commissie ingevolge artikel 13 beraadslaagt en die door het hoofd van de tak van dienst onderscheidenlijk de commissie voor overleg worden aangemeld. 2. De commissie wordt door het hoofd van de tak van dienst tijdig in de gelegenheid gesteld zich te beraden over een door hem voorgenomen maatregel inzake een onderwerp waarover op grond van het eerste lid beraad in de overlegvergadering plaatsvindt. 3. De commissie kan het hoofd van de tak van dienst buiten de overleg- vergadering schriftelijk en voorzien van een toelichting haar mening geven over de onderwerpen, waarover de commissie ingevolge artikel 13 beraadslaagt. 4. Een maatregel inzake een onderwerp, als bedoeld in het eerste lid, dan wel als bedoeld in het derde lid, wordt door het hoofd van de tak van dienst niet genomen dan nadat deze aangelegenheid ten minste één- maal in de overlegvergadering is behandeld. 5. Zo spoedig mogelijk na de overlegvergadering deelt het hoofd van de tak van dienst - desgevraagd schriftelijk - mede of en in hoeverre hij overeenkomstig de zienswijze van de commissie zal besluiten. -15-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 15