127 Een dergelijk besluit kan mondeling kenbaar gemaakt worden in een vol gende overlegvergadering, wanneer het hoofd van de tak van dienst de commissie te kennen heeft gegeven daarop prijs te stellen. Artikel 34 1. Tijdens een overlegvergadering kan naar aanleiding van een onderwerp, dat ingevoige artikel 33, eerste lid, aan de orde wordt of in een eer dere overlegvergadering is gesteld, kenbaar worden gemaakt: a. door het hoofd van de tak van dienst wat zijn beslissing terzake is; b. door de commissie tot welke zienswijze zij zich - in meerderheid of eenstemmigheid - heeft bepaald, dan wel dat zij zich - door ge- brek aan eenstemmigheid of anderszins - van een zienswijze ont- houdt. 2. Een overlegvergadering wordt door de voorzitter geschorst, wanneer het hoofd van de tak van dienst of de commissie ten aanzien van een onderwerp afzonderlijk beraad wenselijk acht. Indien dit beraad uitmondt in een stemming, is voor de commissie artikel 22 van over- eenkomstige toepassing. Hoofdstuk 7. Faciliteiten voor de commissie en haar leden. Artikel 35 1. De commissie vergadert zoveel mogelijk tijdens de normale werktijd. 2. De leden van de commissie worden in de gelegenheid gesteld een door de commissie in overeenstenming met het hoofd van de tak van dienst te bepalen aantai uren per jaar te besteden aan de voorbereiding van commissie- en overlegvergaderingen. 3. In overeenstemming met het hoofd van de tak van dienst kan de com- missie bepalen dat de voorzitter en de secretaris van de commissie een groter aantal uren dan het op grond van het vorige lid bepaalde aantal kunnen besteden aan de voorbereiding van commissie- en over- legvergaderingen. 4. Indien de commissie en het hoofd van de tak van dienst niet tot overeenstemming kunnen komen over het aantal uren, bedoeld in het tweede en derde lid, vragen zij burgemeester en wethouders om voor- ziening. -16- 2e afd. 30 november 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 16