2e afd. 30 november 1984 127 Hoofdstuk 8. Voorzieningen. Artikel 39 1. Op verzoek van het hoofd van de tak van dienst, onderscheidenlijk de contmissie, onderscheidenlijk beiden treffen burgemeester en wethou- ders voorziening. 2. Burgemeester en wethouders kunnen ook eigener beweging voorziening treffen. 3. Een voorziening wordt getroffen in overleg met de Comnissie voor ge- organiseerd overleg. Artikel 40 1. Burgemeester en wethouders treffen een voorziening in de regei bin- nen 3 weken na ontvangst van een daartoe strekkend verzoek. 2. Een verzoek om voorziening wordt schriftelijk ingediend, tenzij spoedeisendheid zulks belet. Artikel 41 1. Indien de termijn, genoemd in het vorige artikel, dan wel spoedeisend- heid belet dat de voorgenomen voorziening onderwerp van overleg is in de Commissie voor georganiseerd overleg, dan treffen burgemeester en wethouders een voorlopige voorziening, welke onderwerp van overleg is op de eerstvolgende vergadering van de Commissie voor georgani- seerd overleg. 2. Een vooriopige voorziening wordt in overleg met de Coimiissie voor ge- organiseerd overleg zo spoedig mogelijk vervangen door een voorzie- ning, als bedoeid in artikel 39. Artikel 42 Van de voorzieningen bedoeld in de artikelen 39, 40 en 41 doen burgemees- ter en wethouders onverwijld schriftelijk mededeling aan het hoofd van de tak van dienst. Deze voorzieningen treden in de plaats van de maat- regelen die het hoofd van de tak van dienst wilde treffen, onderschei- denlijk niet bevoegd was te treffen, onderscheidenlijk weigerde te tref- fen. -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 18