4e afd. 30 november 1984 131 BEZWAARSCHRIFT STICHTING BEHEER DIERENTEHUIZEN IN KENNEMERLAND Heemstede, 30 oktober 1984. Aan de raad, In uw vergadering van 25 november 1983 heeft u bij de bijstelling van het Beleidsplan het subsidie aan de Stichting Beheer Dierentehuizen in Kennemerland met circa 50% verlaagd. Tegen dit besluit heeft het bestuur van de Stichting Beheer Dierentehui- zen in Kennemerland een bezwaarschrift bij u ingediend. Het bezwaarschrift is ter behandeling aan de commissie voor de beroep- schriften voorgelegd. De commissie voor de beroepschriften heeft op 3 juli 1984 een openbare hoorzitting gehouden, waarin het bezwaarschrift is behandeld. Van het verhandelde ter zitting is een verslag gemaakt, dat hierbij is gevoegd. De commissie adviseert u het bezwaar van de Stichting Beheer Dierente- huizen in Kennemerland voor het jaar 1984 gegrond te verklaren. De ver- laging van het subsidie aan de Stichting tot een bedrag ad f 5.000, zal derhalve m.i.v. het jaar 1985 plaatsvinden. Voor wat betreft de subsidieverlening aan de Stichting Beheer Dierente- huizen in Kennemerland voor de komende jaren adviseert de conmissie voor de beroepschriften u voorts, gezien de regionale funktie die genoemde stichting op het gebied van de dierenbescherming vervult, de subsidieverlening aan de Stichting Beheer Dierentehuizen in Kennemer- land door de diverse regio-gemeenten aan de orde te stellen in het Gewest Kennemerland, opdat een gemeenschappelijke gemeentelijke sub- sidieverlening aan de Stichting tot stand kan komen. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 27