30 november 1984 132 Van deze mogelijkheid hebben wij gebruik gemaakt. Ons bezwaar richt zich met name op de vastgestelde oppervlakte van de kom. Bij kontro- le is gebleken dat deze lager vastgesteld zou moeten worden. Het ge- volg hiervan is dat de gemiddelde hoogte van de bebouwing stijgt. Per saldo resulteert een en ander in een hogere uitkering. Een uit- spraak op het bezwaarschrift hebben wij onlangs ontvangen. Ons bezwaar is gedeeltelijk geaccepteerd. Dit heeft echter tot ge- volg dat de marge waarbinnen een afwijking ten opzichte van de wer- kelijkheid in de wet is toegestaan niet wordt overschreden, zodat de uitkering niet gewijzigd wordt. 1.2 Personeelsbe4eid Helaas heeft de bedrijfsmaatschappelijk werker na enkele maanden^om persoonlijke redenen, besloten het dienstverband bij deze gemeente te beëindigen. Dit betekent dat opnieuw een leemte is ontstaan. Wij beraden ons over de vraag of, gelet op de ogenschijnlijk betere mogelijkheden, samenwerking met een andere instelling een betere waarborg biedt voor de kontinuïteit. Hiertoe is het nodig een inven- tarisatie van de mogelijkheden te maken. Mocht dit tot de konklusie leiden dat niet opnieuw een oproep voor sol1icitanten wordt geplaatst dan zullen wij hierop in de commissie voor personeelsbeleid terugko- men. De invulling van de prê-pensionering is gekonkretiseerd. Afgelopen voorjaar heeft een voorlichtingsbijeenkomst plaatsgevonden voor die- genen die 4n 1984 de dienst zullen (kunnen) verlaten tengevolge van vrijwillig vervroegd uittreden of pensionering. Voor het overige hangt het van betrokkenen zelf af of men van de geboden niogelijkheden gebruik wil maken. De "eerste ronde" van de funktiewaardering is geheel afgerond. Voor enkele nagekomen waarderingsadviezen dient nog een behandeling van verzoeken om herziening van voorlopig vastgestelde waarderingen door de commissie plaats te vinden. In het kader van de ontwikkeling van het personeelsbeleid zullen wij op <<°rte termijn starten met vormingsaktiviteiten teneinde een gezon- de(re) voedingsbodem te kreëren voor het werkoverleg en de perso- neelsbeoordeling. -5- 2e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 33