2e afd. 30 november 1984 132 1.6.3 Glip 1 (omqevlnq Prinsenlaan) De vaststelling van het bestemmingsplan wacht nog op afronding van een ontheffingsprocedure op grond van de Wet Geluidhinder. Zoals aangekondigd in onze aanbiedingsnota van 20 september 1983, be- raden wij ons over de verdere ontwikkeling van het plangebied, met name voor zover dit betreft de invulling van het noordelijke woning- bouwgebied. Een en ander moet in samenhang worden bezien met de hierna te noemen ontwikkeling van een visie op middellange termijn, de volks- huisvesting betreffende. In het zuidelijk deel komen dit jaar 34 premiekoopwoningen en 2 wo- ningen in de ongesubsidieerde koopsektor gereed. 1.6.4 Giip 11 Het bestenmingsplan is 1n uw vergadering van 28 juni jl. vastgesteld. Bij deze vaststelling is de in het ontwerp-plan opgenomen mogelijk- heid tot de aanleg van tennisbanen aan de Fazantenlaan vervallen. Een mede naar aanleiding van ingekomen bezwaren ingesteld onderzoek naar de behoefte aan uitbreiding van het aantal tennisbanen, alsmede de overdracht in exploitatie van het tennispark Groenendaal aan de belde plaatselijke tennisverenigingen vormden daartoe de aanleiding. 1.6.5 Overige piannen Het in 1976 vastgestelde bestemmingsplan "Natuurgebieden" is bij Ko- ninklijk Besluit van 12 december 1983 gedeeltelijk goedgekeurd; aan- passing/wijziging van dat plan 1s 1n voorbereiding. Het "Uitwerkingsplan Binnenweg" is vastgesteld en door Gedeputeerde Staten goedgekeurd. Het bestemmingsplan "Rivierenwijk" 1s bij uw besluit van 29 septem- ber 1983, nr. 95 vastgesteld; de goedkeuring van Gedeputeerde Staten is binnenkort te verwachten. Het bestemmingsplan "Hageveld e.o." bevindt zich na de gedeeltelijke .goedkeuring door Gedeputeerde Staten, evenals het plan Voormalige metaalgieterijen Herenweg", nog steeds in een beroepsprocedure bij de Kroon. De aanvullende bebouwings- en gebruiksvoorschriften (be- doeld ais overgangsmaatregel in afwachting van de totstandkoming van -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 38