2e afd. 30 november 1984 132 nieuwe bestenmingsplannen) Is ter afronding van de voorgeschreven overlegprocedure ingezonden aan de Provinciale Pianologische Conmis- sie. Wij verwachten deze voorschriften nog dit jaar ter vaststel1ing aan uw raad te kunnen aanbieden. In behandeling/voorbereiding zijn de volgende plannen: Adriaan Pauwlaan e.o.; Haven e.o.; îndische Wijk e.o. en Glip III (omgeving bedrijf Höcker). Sinds 1982 wordt voorts overleg gepleegd met het provinciaal bestuur inzake de ontwikkelingsmogelijkheden van de Vogelbuurt (ten noord- westen van het station Heemstede-Aerdenhout). Bij de toekomstige ont- wikkeling, wordt gedacht aan een kleine tweede woonwagenlokatie, woningbouw en/of bedrijven. Hierbij speelt het in het streekplan gereserveerde Haringbuystracé een belangrijke rol Uw raad heeft zich in meerderheid op het standpunt gesteîd dat niet langer aan handhaving van dit tracé moet worden vastgehouden. Wij zullen het overleg terzake voortzetten met het oogmerkt een uit- spraak van het provinciaal bestuur te verkrijgen. 1.7 Volkshuisvestinq 1.7.1 Algemeen Ter uitvoering van de toezegging bij de behandeling van de Bijstel- ling Beleidsplan Najaar 1983» is een aanvang gemaakt met de voorbe- reldende werkzaamheden om te komen tot een visie op middellange ter- mijn, de volkshuisvesting betreffende. Dit heeft geresulteerd in het koncipiëren van een diskussienota met een opstelling van vraagpunten en stellingen die tot een dergelijke visie moeten leiden. De daarin opgenomen stellingen met vermelding van gewenste en eventueel benodigde middelen zullen worden ingevuld/ voorzien van konklusies. In uw vergadering van 30 augustus jl. steinde uw raad in met de in- stelling van een Regionale Volkshuisvestingscommissie, samengesteld uit de gemeentelijke portefeuillehouders volkshuisvesting en de ge- westelijke portefeuillehouder. Tot de taak van de R.V.C. behoort het opstellen van een regionaal woningbouwprogramma en de verdeling van het door het rijk beschikbaar gestelde regiowoningbouwkontingent over de gemeenten. -10-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 39