2e afd. 30 november 1984 132 1.8 Qpenbare werken 1.8.1 Herinrlchtlng Blnnenweg De herlnrlchting van de Binnenweg wordt geheel volgens het vastge- stelde tijdschema uitgevoerd. Wij verwachten dan ook dat het werk op de geplande datum - 16 november a.s. - gereed zal zijn. De aanleg van parkeerplaatsen aan de Blekersvaartweg zal dan even- eens voltooid zijn. !-8-2 Rekonstruktie Adr. Pauwlaan/herinrichtinq Lanckhorstiaan Ten behoeve van de rekonstruktie van de Adr. Pauwlaan, het zuide- lijke deel van de Bronsteeweg, het kruispunt Adr. Pauwlaan-Pieter Aertszlaan-Bronsteeweg en het westelijke deel van de Pieter Aertsz- laan, alsmede aanpassingen van de Antonis Duycklaan en de Paulus Buyslaan en voor de herinrichting van de Lanckhorstlaan c.a. stelde u in uw vergadering van 30 mei jl. kredieten beschikbaar. Thans wordt gewerkt aan het besteksklaar maken van de plannen. De uitvoering 1s gepland in het voorjaar van 1985. 1.8.3 Aanleg fietspad teidsevaartweq De aanleg van een fietspad langs de Leidsevaartweg met bijkomende werkzaamheden aan die weg etc. heeft ernstige vertraging ondervon- den door het faillissement van de betrokken aannemer. De werkzaam- heden zijn thans echter nagenoeg voltooid. 1.8.4 Verbeterinq Kerklaan 0p 17 april jl. is een openbare hoorzitting gehouden over het plan tot het treffen van voorzieningen op de Kerklaan ten behoeve van veiliger fietsen. Tegen het plan werden tijdens de hoorzitting di- verse bezwaren ingebracht, terwijl ook schriftelijke be?waren zijn ingediend. De resultaten van de inspraak worden thans verwerkt. Wij hopen u nog dit jaar een -eventueel bijgesteld - plan te kunnen aanbleden met een voorstel tot het verlenen van het benodigde krediet. De uitvoering is voorshands gedacht in het eerste halfjaar van 1985. -15-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 45