2e afd. 30 november 1984 132 1.8.5 Rekonstruktle krulspunt Heemsteedse Dreef/Havenstraat De werkzaamheden In verband met de rekonstruktie van het kruispunt Heemsteedse Dreef/Havenstraat, waarvoor u op 23 februarl jl. een kredlet beschikbaar stelde, zijn momenteel in uitvoering en zullen binnenkort voltooid zijn. Het in het verkeersstruktuurplan opgenomen 1inksaf-verbod Dreef/Havenstraat-west is inmiddels vastgesteld. 1.8.6 Rekonstruktle kruispunt Heemsteedse Dreef/Campiaan Een voorstel tot rekonstruktie van het kruispunt Heemsteedse Dreef/ Camplaan werd besproken in een openbare gekombineerde vergadering van de verkeerscommissie en de commissie voor het gemeentelijk tech- nisch bedrijf. Daarbij werden door omwonenden bezwaren ingebracht. Een - eventueel aangepast - plan zal u worden aangeboden als meer duidelijkheid bestaat over de verkeersafwikkeling na de wijziging van het kruispunt Dreef/Havenstraat. 1.8.7 Aanieg P&R-terrein ten noorden van de Zandvoortseiaan Een ontwerp voor de aanleg van een "Parkeer- en Reisterrein" ten noorden van de Zandvoortselaan (ten westen van de spoorlijn) is in voorbereiding. De onderhandelingen met de Nederlandse Spoor- wegen zijn nog niet afgerond. 1.8.8 Herinrichting Indische Hijk In september 1984 zal een aanvang gemaakt worden met de herinrich- ting van de Bankastraat (inklusief Floresstraat) en de Madoerastraat Deze straten vormen samen met de Billitonstraat deelgebied E. Laatst genoemde straat zal overeenkomstig het door u vastgestelde plan inge richt worden zodra de aldaar geplande 12 eengezinswoningen zijn ge- bouwd. Oplevering van deze woningen zal plaatsvinden in 1985. Voor 1985 staat de herinrichting van deelgebied B op het progranma. Dit deelgebied is gelegen 1n de noord-west hoek van de Indische Wijk en wordt omsloten door Heemsteedse Dreef, Cruquiusweg, Camplaan, Wilhelminaplein, Achterweg en Laan van Insulinde. Zoals u bekend is, heeft de rekonstruktie van de Camplaan en het Wil helminaplein reeds plaatsgevonden. -16-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 46