2e afd. 0 30 november 1984 132 De inspraak rond het plan voor het restant van het deelgebled 1s inmid- dels afgerond. Thans wordt gewerkt aan een voorstel voor de herlnrichting. 1.8.9 Experiment ultbesteden groenvoorzlenlng in een wijk Teneinde een goede afweging te kunnen maken is een aantal aannemers gevraagd een offerte uit te brengen. Op basis van de gemaakte in- ventarisatie van het groenbestand kan een becijfering gemaakt wor- den van de kosten die het eigen bedrijf in rekening zou moeten bren- gen. Wij verwachten dat binnenkort de gegevens beschikbaar zullen komen waarna een standpunt bepaald kan worden. 1.8.10 Bosbeheersplan De parkeervoorzieningen zijn thans gereed en de verkeersmaatregelen geëffektueerd. De realisering van het bosbeheersplan is overigens enigszins vertraagd door interne en externe omstandigheden, zoals subsidieverlening. Wij hebben daarom behoefte aan eén herziene planning. Daaraan wordt thans gewerkt. Na de vaststelling door ons college, kan op een adequate wijze de voortgang bewaakt blijven worden. 1.8.11 Ophalen grofvuil Recentelijk is gestart met het ophalen van grof vuil na een tele- fonische aanvraag van de inwoners. Na de bekendmaking door middel van het huis aan huis verspreiden van een kaartschrijven valt een duidelijke toename van het aantal aanvragen te bespeuren. De eerste indruk ten aanzien van de nieuwe werkwijze is dat deze positief verloopt. 1.8.12 Kinderboerderij annex mllieucentrum Het onderzoek naar de mogelijkheid tot vestiging van een milieu- centrum in of bij het dierenverblijf in Groenendaal 1s nog niet afgerond. Ons streven is er op gericht nog dit jaar duidel1jkheid te schep- pen.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 47