2e afd. 30 november 1984 127 c. personeel onderscheidenlijk personeelsleden: d. organisatie, onderscheidenlijk organisaties: de ambtenaren, die bij een tak van dienst werkzaam zijn, waaronder mede begrepen die ambtenaren die bij een tak van dienst ten minste êén jaar voor meer dan de helft van hun werktijd tijdelijk zijn te werk gesteld; de afdeling, onderscheidenlijk de afdelingen van verenigingen, waarmee volgens de inge- volge artikel 125, tweede lid, junkto eer- ste lid onder k, van de Ambtenarenwet 1929, vastgestelde voorschrlften overieg wordt ge- voerd; Hoofdstuk 2. Instelling Artikel 2 1. Burgemeester en wethouders stellen na overleg met de organisaties ten minste een Medezeggenschapsconmissie in bij elke tak van dienst. 2. Bij het instellen van een Medezeggenschapscommissie moet: a. in beginsel gewaarborgd zijn dat iedere ambtenaar in deze conntis- sie vertegenwoordigd kan zijn; b- er zoveel mogelijk op worden gelet dat - indien het instellen van deze commissie niet per tak van dienst geschiedt - deze conmissie wordt ingesteld voor dienstonderdelen, die in organisatorisch dan wel beleidsuitvoerend opzicht een eenheid vormen. 3. In afwijking van het bepaalde in het eerste lid kunnen burgemeester en wethouders in overleg met de organisaties voor twee of meer takken van dienst met elk minder dan 35 personeelsleden een Medezeggenschaps- commissie voor deze takken van dienst gezamenlijk instellen. 4. Bij het instellen van een commissie als bedoeld in het vorige lid kun- nen burgemeester en wethouders in overleg met de organisaties van het -4-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 4