132 1.11.2 Eventuele uitbreiding Crayenesterschool Als gevolg van een sterke stijging van bet aantal leerlingen per 1 augustus jl. heeft de Crayenesterschool thans éën klaslokaal te weinig. Ooor onderbrenging van een klas in de gemeenschapsruimte is hiervoor tijdelijk een oplossing gevonden. Over een definitleve voorziening, hetzij een op het terrein van de school te plaatsen (nood)lokaalhetzij een lokaal op de zolder, worden momenteel nog besprekingen gevoerd, o.m. met de rijksinspektie en het minis- terie. Wij zullen u over deze zaak zo spoedig mogelijk nader be- richten. 1.11.3 Gedeeltelijke renovatle Valkenburgschool Nadat de staatssecretaris van Onderwijs ons had medegedeeld dat de kosten van gedeeltel1jke renovatie van de Valkenburgschool op prijspeil augustus 1983 aanvaardbaar zijn tot een bedrag van 370.000,(in plaats van het eerder voorlopig vastgestelde be- drag van f 368.000,--), hebt u bij begrotingswijziging een extra bedrag van f 2.000,-- gevoteerd. In totaal is thans beschikbaar gesteld f 385.000,— (overeenkomstig uw besluit van 28 oktober 1982 werd een aanvullende gemeentelijke bijdrage van maximaal f 15.000,-- beschikbaar gesteld). Hoewel het totaalbedrag aanzienl1jk lager is dan de door het schoolbestuur geraamde kosten, heeft dit bestuur in februari jl. opdracht gegeven tot de renovatie. Het werk is nu nagenoeg ge- reed. 1.11.4 Stichting Schooladvies- en Begeleidingsdienst Zuidwest-Kennemer- land In het kader van een fusie tussen de Stichting Schooladvies- en Begeleidingsdienst Zuidwest-Kennemerland en de Stichting Regionale Schooladviesdienst te Haarlem vinden thans vrij frequent bespre- kingen plaats tussen de besturen van de beide diensten. Het ligt in de bedoeling deze fusie in elk geval te laten ingaan op 1 januari 1987 (mogelijk reeds 1 januari 1986). De apparaten van de beide diensten zullen overigens ook na de fusie nog een vrij grote autonomie behouden. -21- 2e afd. 30 movember 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 51