132 Voor 1985 wordt een stijging van R.M.W. uitkeringsgerechtigden ver- wacht van 15% t.o.v. het eerste kwartaal 1984. De verwachte stijging van W.W.V. uitkeringsgerechtigden voor 1985 t.o.v. het eerste kwar- taal 1984 is geraamd op 10%. Het aantal (thuiswonende) personen, dat een uitkering ontvangt op grond van de Algemene Bijstandswet 1s licht gestegen. Met ingang van 01.01.1984 kunnen woonwagenbewoners bijstand aanvra- gen in de gemeente waar zij wonen. Voordien geschiedde dat in een centrumgemeentete weten Haarlem. Gelet op de grote toename van het aantal uitkeringsontvangers/aan- vragers kan op dit moment niet voldaan worden aan de in april 1982 uitgebrachte nota "Huidig en toekomstig funktioneren van het bureau Soclale Zaken". (Zie ook hoofdstuk 4: prognose personeel). 1.13 Nutsvoorzieninqen 1.13.1 Dr inkwa tervoorz i en i ng Vorig jaar vermeldden wij dat wij er naar streefden nog dat jaar een standpunt te bepalen omtrent de meest doelmatige oplossing voor de reorganisatie van de drlnkwatervoorziening; hetzij opgaan in het waterleidingbedrijf Zuid-Kennemerland; hetzij het overdragen aan het waterleidingbedrijf Amsterdam. Tengevolge van oorzaken die buiten onze macht liggen 1s het onder- z°ek naar de tweede mogelijkheid ernstig vertraagd. Niettemin lijkt bij een globale beschouwing deze oplossing doelmatiger en aantrekke- lijker. Met het oog hierop hebben wij burgemeester en wethouders van Amsterdam laten weten dat die oplossing onze voorkeur heeft. Wij verwachten dat het onderzoek naar de tweede oplossing dit najaar voortgezet zal worden, waarna een definitief standpunt bepaald kan worden. 1-13.2 Centrale antenne inrlchting Op dit moment komen de offertes binnen voor het UHF-geschikt maken van het c.a.i.-net. Zodra voldoende gegevens bekend zijn kan een keuze gemaakt worden en kan met de uitvoering worden begonnen. Na de behandeling in de commissie voor het gemeentelijk technlsch bedrijf 1s het duidelijk of tegelijk met de plaatsing van UHF -25- 2e afd. 30 november 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 55