2e afd. 30 noveniber 1984 «32 Zo zijn bijvoorbeeld de kosten van het oude gedeelte van het raad- huis, de raadzaal en de burgerzaal direkt toegerekend aan hoofdfunk- tie 0. De percentages die uit deze benadering voortvloeien, treft u in de desbetreffende kostenverdeelstaat aan. Ten aanzien van de secretariekosten moet nog worden opgemerkt, dat de saiariskosten ongeveer 150.000,-- hoger zijn. De gevolgen van de funktiewaardering zijn verwerkt. Daarnaast moet rekening worden gehou- den met normale periodieke verhogingen. Voorts is een stelpost van 60.000,-- opgenomen voor herbezetting konverteerbare vrije dagen. Tegenover de hogere salariskosten staat het wegvallen van de desbetref- fende reservering ad. 100.000,— die de laatste jaren in de begroting was opgenomen. Hierbij moet wel bedacht worden dat uit laatstgenoemd be- drag ook de hogere salariskosten van openbare werken gedekt moeten wor- den. 2.3 Wegen. Het ligt in de bedoeling de volgende werkzaamheden uit te voeren: Geheei of gedeeltelijk hertegelen trottoirs: - Cruquiusweg noordzijde, nabij H.B.C. terrein; - Sportparklaan noordzijde, tussen Ringvaartlaan en Nic. Beetsschool - Kuyperstraatbeide zijden; - Patrijzenlaan noordzijde; - Tapuitenplein, zuidzijde; - Glipper Dreef westzijde, ten noorden van de Van Merlenbrug; - Valkenburgerlaan westzijde, tussen Herfstlaan en Valkenburgerpiein - Zomerlaan, beide zijden, tussen Vaikenburgerlaan en Molenlaan; - Johan Uagenaariaan, beide zijden, tussen Heemsteedse Dreef en Bern- hard Zweerslaan; - Franz Lehârlaan, diverse verhardingen (plaatselijk en in gedeelten); - Richard Holpiein, zuidzijde; - Zandvoortselaan zuidzijde, nabij Laan van Bloemenhoven - Alberdinck Thymlaan zuidzijde, tussen Jac. Perklaan en P.C. Boutens- kade; - P.C. Boutenskade oostzijde, tussen Herman Heyermanslaan en Zand- voortselaan; -28-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 58