132 - P.C. Hooftkade zuidzljde, nabij Huygenslaan; - Herenweg westzijde, nabij Willent Klooslaan, Eykmanlaan en Hugo de Vrieslaan; - Meijerslaan westzijde; - Eykmanlaan zuidzijde, tussen Romeinlaan en v.d. Waalslaan; - Kohnstairmlaan oostzijde, ten zuiden van de Eykmanlaan; - Van der Waalslaan westzijde, nabij Eykmanlaan; - Nobellaan, beide zijden, tussen v.d. Waalslaan en Einthovenlaan; - Lorentziaan zuidzijde, nabij Huizingalaan. Geheel of gedeeltelijk herstraten rijweqen: - Herfstlaan, nabij Valkenburgerlaan; - Zomerlaan, tussen Torenlaan en Lentelaan; - Van den Eijndekade, plaatselijk; - Joh. Vermeerstraattussen Jan Steenlaan en Rembrandtlaan; - J.H. Weissenbruchweg, plaatselijk; - Jeroen Boschlaan; - Bronsteeweg plaatselijk, tussen Adr. Pauwlaan en Overbosstraat; - Van der Waaislaan, plaatselijk, tussen Onneslaan en Nobellaan; - Nobellaan, plaatselijk, tussen v.d. Waalsiaan en Einthoveniaan; - Lorentzlaan, nabij v.d. Waalslaan. 2.4 Onderwijs Van het rijk zijn de gegevens ontvangen over de onderwijsvergoedin- gen die voor 1985 verwacht mogen worden. De vergoedingen zijn vermeid in de cirkuiaire van 29 juni 1984, B0/KLISE~7pO.24O, van de staatssecretaris van Onderwijs en Weten- schappen. Op 1 augustus 1985 zai de Wet op het basisonderwijs in werking treden. Vanaf deze datum zal een ander bekostigingssysteem van kracht worden. Verwacht wordt dat begin 1985 definitieve ver- goedingsbedragen bekend zuiien worden gemaakt, waarna wij u een wij- ziging op de begroting, bij de aktualisering van de financiële situ- atie, zuilen voorleggen. De raming in de begroting 1985 is gebaseerd -29- 2e afd. 30 november 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 59