2e afd. 30 november 1984 132 Sektor elektriciteitsvoorziening In verband met een kleine toename van het elektriciteitsverbruik (1.000.000 kWh) is de verkoop hoger geraamd. Gelet op de ontwikkelingen in het verbruik en de kosten voorzien wij thans geen tariefsverhoging. Sektor centraie antenne inrichting In de concept-begroting is geen rekening gehouden met een tariefs- verhoging. Gelet op de ontwikkelingen, zoals o.m. geschetst in de nota c.a.i., zijn wij van mening dat een verhoging met 5% doorge- voerd zal moeten worden. Sektor openbare werken Oe door deze sektor te verrichten werken voor de gewone dienst zijn samen te vatten zoals op pag. 38 is weergegeven. Hierbij wordt nog het volgende ter toelichting opgemerkt. De kosten voor eigen personeel zijn over het algemeen hoger, als gevolg van de arbeidstijdverkorting met drie dagen. Daarnaast zijn de gevolgen van de funktiewaardering verwerkt. Bij de afdeling bouw- en woningtoezicht zijn de uitgaven voor der- den lager geraamd. Het betreft lagere presentiegelden voor de welstandscommissie, over- eenkomstig de aktualisering dit voorjaar. De afdeling bouwkunde geeft een verschuiving te zien van êén perso- neelslid van technische dienst naar uitvoerende dienst. De afdeling groenvoorziening heeft op basis van een gemaakte inven- tarisatie van het groenbestand een becijfering gemaakt van het be- nodigde aantal uren uitvoerende dienst. Dit aantal kan als gevolg hiervan voor 1985 verlaagd worden. Daarnaast zijn de kosten van der- den lager als gevolg van een andere opzet van het maaien van bermen en schonen van wateren. De afdeling Weg- en waterbouw heeft één man uitvoerende dienst min- der. Het betreft een langdurig zieke die al vervangen was en die thans afgekeurd is. De kosten van derden zijn als gevolg van de heroverweging lager geraamd. -36-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 66