2e afd. 30 november 1984 127 2. Een kandidatenlijst kan ook worden ingediend door ten minste 30 per- soneelsleden of - indien dit minder is - een derde deel van het per- soneeldat geen lid is van een organisatie of waarvan de organisatie geen kandidatenlijst indient. 3. De kandidatenlijst moet bij voorkeur zodanig zijn samengesteld dat zoveel mogelijk onderdelen van de tak van dienst daarop vertegenwoor- digd zijn. 4. De indieners voorzien de kandidatenlijst van een benaming. 5. Een ambtenaar kan slechts op één lijst kandidaat staan en door middel van zijn handtekening êén kandidatenlijst mee indienen. 6. Bij iedere kandidatenlijst worden schriftelijke verklaringen van de kandidaten overgelegd inhoudende dat zij de kandidatuur aanvaarden. Artikel 7 1. Indiening van de kandidatenlijst van een organisatie vindt plaats uiterlijk tien weken vöör de dag van de verkiezing. 2. lndiening van een kandidatenlijst, onderscheidenlijk kandidatenlijs- tenvan het personeel dat geen lid is van een organisatie of waarvan de organisatie geen kandidatenlijst heeft ingediend, vindt plaats uiterlijk acht weken vöör de dag van de verkiezing. 3. Burgemeester en wethouders bepalen in overleg met de organisaties de datum van de verkiezing en de uiterste data voor indiening van een kandidatenlijst en maken deze vijf maanden vöör de dag van de verkie- zing schriftelijk aan de organisatie en het personeel bekend. Artikel 8 1. De verkiezing van de leden van de Medezeggenschapscommissie vindt plaats bij geheime schriftelijke stemming. 2. Voor het uitbrengen van een geldige stem kan een ambtenaar slechts éên stem uitbrengen op één van de op het stembiljet vermelde kandi- daten. 3. De ambtenaar kan zijn stem bij volmacht laten uitbrengen door een ambtenaar werkzaam bij dezelfde tak van dienst. 4. Een ambtenaar kan voor ten hoogste twee personeelsleden bij volmacht stemmen, hetgeen tegelijkertijd met het uitbrengen van de eigen stem plaatsvindt. -6-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 6