2e afd. 30 november 1984 127 5. Burgemeester en wethouders stellen, na overleg met de organisaties, in ieder geval over de volgende onderwerpen, nadere regels vast: a. de werkzaamheden van de Kiescommissie/het stembureau; b. de inrichting van de verkiezingen; c. het vaststellen en bekendmaken van de uitslag van de stemmingen; d. het in funktie treden van de leden van de Medezeggenschapsconmis- sie; e. de voorziening in tussentijdse vakatures in de Medezeggenschaps- commissie. Artikel 9 1. De voorzitter en de secretaris, alsmede hun plaatsvervangers worden door de Medezeggenschapscomnissie uit hun midden gekozen. 2. De Medezeggenschapscommissie draagt zorg dat de namen en de funkties van de leden van de commissie aan het hoofd van de tak van dienst, het personeelalsmede degenen die kandidatenlijsten hebben ingediend, be- kend kunnen zijn. Artikel 10 1. De zittingsduur van de Medezeggenschapscommîssie - in dit hoofdstuk verder te noemen de commissie - is vier jaren. 2. De zittingsduur van de leden eindigt op de dag waarop de nieuwe leden în funktie treden. 3. Het lid van de commissie dat zijn werkzaamheden bij de tak van dienst beëindigt of voor het 1idmaatschap bedankt, verliest met ingang van de datum van beëindiging of het bedanken zijn zetel in de commissie. Artikel 11 1. Burgemeester en wethouders kunnen tussentijds verkiezingen doen hou- den: a. op verzoek van de commissie; b. bij gelîjktijdig aftreden van alle leden van de commissie voor de dag bedoeld in artikel 10, tweede lid; c. in geval het aantal leden van de commissie kleiner is dan de helft van het aantal van de conmissie op grond van artikel 3 toekomende zetels, en tussentijdse vervulling van vakatures zonder nieuwe ver- kiezing niet mogelijk is; -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 7