2e afd. 30 november 1984 127 d. indien het tijdstip waarop de coirmissie is of wordt ingesteld dit wenselijk maakt. Artikel 12 1. Burgemeester en wethouders kunnen op verzoek van het hoofd van de tak van dienst of de commissie een lid van de commissie voor een door hen te bepalen periode uitsluiten van deelname aan de werkzaamheden van de commissie. 2. Het in het eerste lid bedoelde verzoek kan slechts worden gedaan: a. door het hoofd van de tak van dienst, omdat betrokkene het overleg van de commissie met hem ernstig belemmert; b. door de commissie, omdat betrokkene de werkzaamheden van de com- missie ernstig belemmert. 3. Voordat het in het eerste lid bedoelde verzoek wordt gedaan, wordt betrokkene in de gelegenheid gesteld zijn oordeel daarover kenbaar te maken. Dit oordeel wordt bij het verzoek gevoegd. 4. Burgemeester en wethouders stellen de commissie of het hoofd van de tak van dienst van het bij hen ingediende verzoek in kennis. 5. Burgemeester en wethouders kunnen bepalen dat betrokkene zich, in af- wachting van de beslissing bedoeld in het eerste lid, van deelname aan alle of bepaalde werkzaamheden van de commissie moet onthouden. 6. Burgemeester en wethouders nemen de beslissing bedoeld in het eerste lid niet eerder dan nadat betrokkene - indien hij dat wenst in bijzijn van een raadsman - in de geiegenheid is gesteld zich mondeling of schriftelijk te verantwoorden. Artikel G 3, tweede en derde lid, van het Algemeen ambtenarenreglement is hierbij van overeenkomstige toepassing. Hoofdstuk 4. Taak en bevoegdheden. Artikel 13 1. De medezeggenschapscommissie beraadslaagt over alle onderwerpen, de tak van dienst betreffende, ten aanzien waarvan een lid overieg wenselijk acht, zulks met dien verstande dat niet wordt beraadslaagd over indi- -8-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 8