2e afd. 30 november 1984 127 vlduele personen als zodanlg. Voorts beraadslaagt de medezeggenschaps- commissie niet over aangelegenheden van algemeen belang voor de rechts- toestarid van het personeel, met inbegrip van de algemene regels volgens welke het personeelsbeleid zal worden gevoerd. 2. In de medezeggenschapscommissie worden in ieder geval aan de orde ge- steld: a. de wijze, waarop de arbeids- en dienstvoorwaarden bij de tak van dienst worden uitgevoerd; b. de wijze, waarop het algemeen personeelsbeleid bij de tak van dienst wordt uitgevoerd; c. aangelegenheden op het gebied van de veiligheid, de gezondheid en het welzijn in verband met de arbeid, de tak van dienst betreffen- de; d. de organisatie van en de werkwijze bij de tak van dienst; e. technische aangelegenheden, de tak van dienst betreffende; f. ekonomische aangelegenheden, de tak van dienst betreffende; g. alle overige aangelegenheden van algemene aard, de tak van dienst betreffende. 3. De Medezeggenschapscommissie schenkt in het bijzonder aandacht aan het verwezenlijken en het funktioneren van het werkoverleg. 4. De Medezeggenschapscommissie wordt tijdig in de gelegenheid gesteld advies uit te brengen over de eisen waaraan een te benoemen hoofd van de tak van dienst zou moeten voldoen. 5. Bij het samenstellen van een commissie die het personeel vertegenwoor- digt bij de selektie voor een te benoemen hoofd van de tak van dienst, neemt een lid van de Medezeggenschapscommissie daarin zitting. 6. De Medezeggenschapscommissie wordt zo spoedig mogelijk in kennis ge- steld van de voorgenomen benoeming van het hoofd van de tak van dienst. Artikei 14 1. De Medezeggenschapscommissie kan burgemeester en wethouders, alsmede het hoofd van de tak van dienst, gevraagd en ongevraagd van advies dienen terzake van alle onderwerpen de tak van dienst betreffende, waarover deze conmissie kan beraadslagen. -9-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 9