4e afd. 20 december 1984 150 c. aan de door burgemeester en wethouders met kontrole belaste per- sonen op de door die personen te bepalen tijdstippen: - toegang wordt verleend tot het gebouwde onroerend goed; - inzage wordt verleend van de op het treffen van de voorzieningen betrekking hebbende bescheiden en tekeningen; - de op het treffen van de voorzieningen betrekking hebbende gege- vens worden verstrekt; - gelegenheid wordt gegeven tot het kontroleren van de op het tref- fen van de voorziening betrekking hebbende gegevens; d. de bescheiden en gegevens die nodig zijn voor de juiste toepassing van deze verordening, worden verstrekt; e. bij het treffen van de voorzieningen niet wordt gehandeld in strijd met het bepaalde in artikel 3 van het Vestigingsbesluit bouwnijver- heidsbedrijven 1958. 2. Burgemeester en wethouders kunnen afwijking van de in het eerste lid onder a en b, genoemde termijnen toestaan. Een daartoe strekkend ver- zoek dient schriftelijk en voor het verstrijken van deze termijnen te worden ingediend. flrtikel 14 1. De bijdrage ineens wordt niet toegekend indien: a. met het treffen van de voorzieningen het belang van de volkshuis- vesting niet of in onvoldoende mate wordt gediend; b. de kosten van de voorzieningen niet geacht kurinen worden te staan in redelijke verhouding tot het te verkrijgen resultaat; c. met het treffen van de voorzieningen is begonnen voordat de eige- naar-bewoner van of namens het college van burgemeester en wethou- ders schriftelijk bericht heeft ontvangen dat de aanvraag in principe in aanmerking komt voor een bijdrage; d. de kosten van de voorziening(en) minder bedragen dan 1.500,--; e. de woning waaraan de voorzieningen worden getroffen naar het oor- deel van burgemeester en wethouders niet geschikt of bestemd is om het gehele jaar door te worden bewoond; f dr i-"r,<ng waaraan de voorzieningen worden getroffen bestemd is om binnen een periode van 10 jaar te worden afgebroken. 2. In bijzondere gevallen kunnen burgemeester en wethouders afwijken van het bepaalde in het eerste lid, onder c. -17-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 41