4e afd. 20 december 1984 150 flrtikel 15 Onder de in dit hoofdstuk bedoelde kosten van de voorzieningen worden in elk geval begrepen de geraamde en door of namens burgemeester en wet- houders goedgekeurde bedragen van: a. de aanneemsom; b. eventueel noodzakelijk meerwerk; c. de risikoverrekening van loon- en materiaalprijsstijgingen; d. het honorarium van de architekt en de konstrukteur, de kosten van het dagelijks toezicht en de bestedingskosten; e. de leges voor de bouwvergunning; f. de verschuldigde omzetbelasting. flrtikel 16 1. De bijdrage-ineens, zoais in artikel 10 aangeduid, bedraagt 50% van de werkelijk geinaakte kosten, tot het maximum zoals vermeld bij de hier- onder weergegeven voorzieningen: a. het aanbrengen van een closet met waterspoeling met bijkomende voorzieningen, voorzover niet aan- wezig of indien niet voldaan wordt aan de bij de bouwverordening gestelde eisen b. 1° het maken van een doucheruimte met inrichting 2° het aanbrengen van een douche-inrichting in een bestaande ruimte 3° het vervangen van een primitieve douche-gelegen- heid c. het vernieuwen of aanpassen van de elektrische installatie als gevolg van het noodzakelijk ver- vangen van de van gemeentewege afgekeurde instal- latie in een woning - met ëên of twee kamers - met meer dan twee kamers d. 1° het maken varî een ruimte om te koken en het aanbrengen van een keukeninrichting 2° het vervangen van een primitieve keukenin- richting e. 1° het maken van een berging buiten de woning 840,- 1.260,- 840,- 400,- 600,— 900,— 1.500,— 900,- 900,- -18-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 42