152 Hoofdstuk X Voorschotverleninq Artikel 21 1. Burgemeester en wethouders kunnen op het te verlenen subsidie- bedrag voorschotten verstrekken. Voor periodieke subsidies gelden hierbij de volgende percentages: a. per 16 februari 25% van het geraamde subsidie b. per 1 mei 25% van het geraamde subsidie c. per 16 augustus 25% van het geraamde subsidie d. per 16 november 25% van het geraamde subsidie 2. Burgemeester en wethouders kunnen de datum van de uitbetaling van het voorschot wijzigen indien de financiële situatie van de instelling daartoe aanleiding geeft. 3. Burgemeester en wethouders kunnen een voorschot vaststellen, dat afwijkt van het voorschot, dat overeenkomstig het eerste lid is berekend, indien de financiële situatie van de instelling daar- toe aanleiding geeft. 4. Onder aftrek van de reeds uitbetaalde voorschotten wordt het definitief subsidie zo spoedig mogelijk, doch in elk geval binnen drie maanden na ontvangst van de in artikel 17, vierde lid ge- noemde bescheiden, uitbetaald. 5. Na vaststel1ing van het definitieve subsidie, stort de instelling het eventueel te veel ontvangen voorschot terstond terug. De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 4 december 1984; 1. het sociaal-kultureel programma voor het jaar 1985 vast te stel- len en op de tegen het voorontwerp van het programma ingediende Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch. BESLUIT 2 - 5e afd. 20 december 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 66