rrr aesi mmrr* 20 december 1984 SUBSIDIE REGIONALE INSTELLINGEN/AKTIVITEITEN 153 Heemstede, 11 december 1984. Aan de raad, De afgelopen maanden is een aantal subsidieverzoeken ontvangen van re- gionale instellingen of betreffende regionale aktiviteiten. Het gaat om de volgende subsidieverzoeken: 1. Stichting 't Oude Posthuis "Project brugjaar schoolverlaters" 1985. 2. Stichting aangepast vervoer Zuid-Kennemerland (AVZK). 3. W.A.O. Stichting Haarlem. 4. afdeling Haarlem van de Nederlandse vereniging tot integratie van homoseksualiteit C.o.c. (C.O.C.). 5. Stichting Paardrijden gehandicapten. De verzoeken zijn om advies doorgezonden naar het gewest Kennemerland. Zij zijn besproken in de ambtelijke werkgroep van het gewest en zono- dig in de Kring Sociale Zaken van het gewest. De verzoeken zijn ver- volgens om advies voorgelegd aan de commissie planvoorbereiding spe- cifiek welzijn. Ten aanzien van deze verzoeken hebben wij als volgt overwogen: 1. Stichting 't Oude Posthuis "Project brugjaar schoolverlaters" 1985 Het projekt brugjaar schoolverlaters beoogt jongeren werkervaring op te laten doen gedurende 21 dag per week. Er wordt gedurende 2 x 5 maanden op 2 verschlllende plaatsen gewerkt. Eenmaal per week vindt een vormingsdag plaats. Tijdens die dagen wordt aandacht geschonken aan werk- en studiemogelijkheden en vormen van vrije- tijdsbesteding. In een herziene subsidieaanvrage voor 1985 d.d. 30 november 1984 wordt 46.250,-- gevraagd. De stijging t.o.v. de begroting voor 1983/1984 wordt voornamelijk veroorzaakt door de stijging van de personeelslasten. In 1983/1984 werd de begeleiding van het pro- jekt verzorgd door iemand, die zijn vervangende dienstplicht ver- vulde. Thans is het de bedoeling om voor 30 uur per week een pro- jektbegeleider aan te stellen, die wordt gesalarieerd conform de welzijns c.a.o. -1- 5e afd.

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 69