153 De commissie planvoorbereiding specifiek welzijn (p.s.w.) heeft ge- adviseerd oin de begrotingsposten "organisatie" en "vormingskosten" met 2.500,— te verminderen. Ook heeft de commissie geadviseerd het subsidie eenmalig te verlenen. Daarbij werd uitgesproken, dat tijdens met de drie club- en buurthuizen te voeren beleidsdiskussie, wordt bezien op welke wijze en in weike mate de ext.» L^gelei- ding t.b.v. het projekt in 1986 kunnen worden opgevangen binnen de formatie van 9 sociaal-cuitureel werkers. Met dat advies kunnen wij ons verenigen. De commissie p.s.w. heeft voorts geadviseerd het Heemsteeds subsi- die te baseren op 30 uur per week aan te trekken projektleiding. Madat het advies van de commissie p.s.w. is uitgebracht 1s de situ- atie gewijzigd. De verwachting bestaat thans, dat de gemeente Bloemendaal het sub- sidieverzoek ad 6.500,-- zal afwijzen. Daarmee komt ook de sub- sidietoezegging van Haarlem ad 6.500,-- opnieuw ter diskussie staan. Haarlem heeft namelijk subsidie toegekend, onder de voorwaarde, dat de gemeenten Bennebroek, Bloemendaal en Heemstede ook subsidi- ëren. In verband hiermede zijn wij van mening, dat bij de bepaling van het Heemsteedse subsidie vooralsnog uitgegaan moet worden van 20 uren projektbegeleiding. Zodra de beslissing terzake van de gemeenten Bloemendaal en Haarlem bekend zijn, zullen wij ons op- nieuw beraden over de vraag of het gewenst is uit te gaan van een hoger aantal uren projektbegeleiding. Het totale benodigde subsidie t.b.v. het projekt bedraagt: - 20 uur projektleiding 24.700, - andere kosten 6.750,-- 31.450,— -2- 5e afd. 20 december 1984

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 70