20 december 1984 153 U1t nadere informatle bij de stichting is gebleken, dat de drukkos- ten zeer laag gehouden konden worden, te weten f 400,— per editie (1700 exemplaren) overige kosten ong. f 150,— per editie. De ver- spreidingskosten bedragen (via Stadspost) f 0,18 per exemplaar. 0p dit moment worden in Heemstede ongeveer 100 exemplaren verspreld/ verzonden. Uit de verstrekte informatie bleek verder, dat nog wordt bezien op welke wijze eventueei advertenties geplaatst kunnen worden. De stich- ting verwacht voorts, dat de kosten voor 1985 gedragen zullen worden door derden (bijdrage van kerken; schenkingen van deelnemers- wao uitkeringsgerechtigden). Het lijkt ons een doorkruising te zijn van de afspraken, die destijds met de gemeente Haarlem zijn gemaakt om thans tot subsidiëring over te gaan, temeer daar de stichting ver- wacht de kosten op andere wijze te kunnen dekken (bijdragen derden, eventueel advertenties). Overeenkomstig het advies van de conmissie p.s.w. stellen wij u voor de aanvrage af te wijzen. De spreekuren vinden piaats op drie plaatsen in de r„3.„. Twcö piaat- sen te Haariem en één in Heemstede (C 111). Er wordt ook subsidie in investeringsiasten gevraagd. De stlchting is erop gewezen, dat daarvoor waarschijnl1jk fondsen kunnen worden be- naderd. Voorts komt de vraag op of de investeringen wei nodig zijn. Het moet toch mogeiijk zijn van de apparatuur van club- en buurthuizen gebruik te maken. De spreekuren te Heemstede vinden elke week plaats (éên middag, in principe van 14.00 tot 15.00 uur). Het houden van deze spreekuren brengt verschillende kosten met zich mee, met name: reiskosten van de twee vrijwiiligers, die de spreekuren houden (vervoer naar C 111, doch ook vervoer i.v.m. bezoek met betrokkenen aan sociale diensten, GAK of GMD); kosten van fotokopieën, telefoonkosten vrijwilligers; kosten van aanvuliingen op wetboeken en uitvoeringscircuiaires). De gemeente Haarlem is voornemens om voor de spreekuren te Haarlem voor 1985 f 3.000,— subsidie te verlenen. Door Heemstede zou daar- bij aansluiting kunnen worden gezocht. -4- 5e afd. Spreekuren

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 72