5e afd. 20 december 1984 153 De commissie p.s.w. heeft geadviseerd om nader te informeren naar mogelijke andere inkomsten. Wij wijzen erop, dat eventuele andere inkomsten zullen blijken uit de rekening. Bij de vaststelling van het definitieve subsidie zal daarmee rekening kunnen worden gehou- den. Het subsidie wordt immers - zoals gebruikelijk - verleend tot maximaal het exploitatietekort van deze aktiviteit. U wordt voorgesteld om voor 1985 1.500,— subsidie te verlenen in de kosten van spreekuren, zulks tot maximaal het exploitatie- tekort. 4. Nederlandse vereniging tot integratie van homoseksualiteit De vereniging heeft tot dusver uitsluitend van de gemeente Haarlem subsidie ontvangen. De vereniging is voornemens de aktiviteiten uit te breiden. Daarnaast kampt de vereniging met een vermindering van de opbrengst van het soos-gebeuren. De vereniging heeft verschiilende gemeenten aangeschreven om de uitbreiding van aktiviteiten mogelijk te maken. De gemeente Benne- broek heeft de aanvrage toegekend voor 150,-- (daarbij is aan- sluiting gezocht bij de bestaande subsidiëring van bepaalde lande- lijke organisaties). De gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude heeft de aanvrage afgewezen en de gemeente Zandvoort zal de aanvrage waar- schijnlijk afwijzen. De gemeente Bloemendaal overweegt om het subsidie toe te kennen als gevraagd. De gemeente Haarlem zal 8.870,-- subsidiëren. In de ambte- lijke werkgroep van het gewest is ter sprake gebracht welk effekt subsidie van andere gemeenten zou kunnen hebben op het Haarlemse sub- sidie. Het risiko zou kunnen bestaan, dat Haarlem haar subsidie ver- mindert met het bedrag dat andere gemeenten beschikbaar gaan stellen. Een uitbreiding van aktiviteiten met name gericht op de regio (publi- citeit etc.) zou daarmee op de tocht kunnen komen te staan. Inmiddels staat vast, dat Haarlem 8.870,-- subsidieert voor 1985. Voor 1985 is voornoemd risiko dus niet aanwezig. Het lijkt ons dat aan het verzoek van de vereniging tegemoet gekomen kan worden. Wij stellen u voor het gevraagde subsidie ad 790,voor 1985 te ver-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 73