2e afd. 20 december 1984 156 4e WIJZIGING BEZOLDIGINGSVERORDENING AMBTENAREN 1981 Heemstede, 28 november 1984. Aan de raad, In het rapport funktiewaarderig direkteuren Gemeentewerken van het mi- nisterie van Binnenlandse Zaken wordt aangegeven in welke gevallen be- zoldiging van deze funktionaris overeenkomstig het niveau van de ge- meentesecretaris mogelijk is. De voorwaarden, waaraan moet worden voldaan in een gemeente ter grootte van Heemstede zijn de volgende: - het via gestruktureerd overleg in sterke mate betrokken zijn bij de voorbereiding en ontwikkeling van het totale gemeentelijke beleid; - het (als eerste ambtelijke verantwoordelijke) "dragen" van de indu- striële ontwikkeling van de gemeente; en/of - het tevens belast zijn met de leiding van ëén of meer nutsbedrijven. In de Heemsteedse situatie geldt, dat: - het Gemeentelijk Technisch Bedrijf een samengestelde dienst is, van openbare werken, nutsbedrijven voor gas, water, elektriciteit en c.a.i., met daaraan gekoppeld een volledige bedrijfsadministratie; - het verzorgingsgebied van het Gemeentelijk Technisch Bedrijf ver- der reikt dan de gemeentegrenzen van Heemstede. Naar aanleiding van de funktiewaardering bij de gemeente Heemstede is ook een beschrijving en een waarderingsadvies opgemaakt voor de funktie van direkteur van het Gemeentelijk Technisch Bedrijf. Het waarderingsadvies - dat mede met behulp van het ODRP tot stand is gekomen - resulteert in een niveau, dat elke andere funktie bin- nen de gemeente overtreft en wel zö, dat de salariëring naar onze me- ning gelijk behoort te zijn aan die van de gemeentesecretaris. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 85