4e afd. 20 december 1984 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN 148 Heemstede, 28 november 1984. Aan de raad, Bij uw besluit van 15 december 1983 heeft u een herziening van het bestem- mingspian herziening 50A, voor zover betrekking hebbende op het perceel Leidsevaartweg 99, in voorbereiding verkiaard om medewerking te kunnen verlenen aan het plan voor het bouwen van een kantoorgebouw op genoemd perceel Aangezien de artikel 19-procedure voor dit bouwplan nog niet is afgerond, is het noodzakelijk opnieuw een voorbereidingsbesluit te nemen. Wij stellen u voor dit besluit te nemen. Tevens hebben wij het voornemen om aan de hierna bedoeide bouwplannen medewerking te verlenen door toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening in kombinatie met artikel 50, lid 8, van de Woning- wet. Dit houdt in dat vrijstelling verieend wordt van de bij het vigerende planologische plan behorende voorschriften en dat een bouwvergunning wordt verleend nadat de verkiaring van gedeputeerde staten is ontvangen dat zij tegen het verlenen van de vrijstelling en de vergunning geen bezwaar heb- ben. Voor het volgen van deze procedure is het noodzakelijk dat voor de betrok- ken terreinen een voorbereidingsbesluit van kracht is. 1. Een plan is ingediend voor het vergroten van het bedrijfspand Prinsen- laan 18 en het samenvoegen van de panden Prinsenlaan 16 en 18. Dit plan is niet in overeenstemming met het ter plaatse uit 1954 date- rende planologische p'lan, maar wel met het ontwerp-bestemmingsplan "Glip I". Dit laatste pian heeft reeds ter visie gelegen, maar kan nog niet worden vastgesteld, omdat de procedure ingevolge artikel 83 van de Wet Geluidhinder (verkrijgen hogere grenswaarde) nog niet is afge- rond. Tegen het reeds nu verlenen van medewerking aan dit pian bestaan geen bezwaren. -1-

Raadsnotulen Heemstede | 1984 | | pagina 9