- De riolering. Deze wordt vervangen in het kader van het bouwrijpmaken van het Com- plex Blekersvaart dpor Banero Spaarneveste B.V. De kosten van deze werkzaamheden komen niet ten laste van het onder- havige projekt. - De verharding. De beschikbare breedte van de bestaande weg is onvoldoende in de nieu- we situatie. Mede door de noodzakelijke vervanging van de riolering (0 80 cm) en de gasleiding welke thans beide onder de bitumen verhar- ding liggen, is een algehele vernieuwing van het wegdek noodzakelijk. Gezien de verkeersbelasting wordt een verharding bestaande uit asfalt voorgesteld. Het fietspad wordt met een rode slijtlaag afgewerkt. De afscheiding tussen fietspad en rijweg en de vluchtheuvel nabij de Koediefslaan worden t.z.t. op de asfaltfundering gelijmd, zodat tij- dens de bouw van de winkelvestiging een obstakelvrije asfaltweg be- schikbaar is. Naast de rijweg zijn het trottoir, de laad- en losplaats en de drem- pel geprojekteerd op (nagenoeg) gelijk niveau dat circa 10 cm hoger ligt dan het gemiddelde peil van de weg. De ^erharding en ook de stramienmaten van het plateau zijn overeen- komstig de "drempel" in de Binnenweg ter hoogte van de nummers 177 en 179. Het ligt in de bedoeling om ook de passage met hetzelfde bestratingspatroon uit te voeren. - De groenvoorziening. Het inrichtingsvoorstel gaat uit van een gehele vernieuwing van het groen langs de Blekersvaartweg tussen perceel 51 en de Koediefslaan. Dit betekent het rooien van drie oude en vijf jonge populieren. Op de plaatsen welke zijn aangegeven op de voor u ter inzage geleg- de tekening, zullen nieuwe bomen geplant worden. Langs de noordgevel van de parkeergarage zal in aansluiting op de architektuur van deze gevel een nieuwe groenstrook ingeplant worden na het gereedkomen van het gebouw. Op de smalle berm tussen rijweg en laad- en losplaats zijn een vijf- tal leilinden geprojekteerd. -3- 4e afd. 28 februari 1985 21

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 23