I 4e afd. 28 februari 1985 23 aarantiebesluit zal zij dit doen onder gelijktijdig aanspreken van de overige hiervoor genoemde gemeenten naar rato van het aantai in- woners per 1 januari 1984. 2. De voorwaarden, die aan de overeenkomst tot het aangaan van een geld- lening worden verbonden, worden onderworpen aan de goedkeuring van het dagelijks bestuur van het gewest Kennemerland, hierna te noemen "dagelijks bestuur", na ingewonnen adviezen van de kring van advies en overleg voor volksgezondheid en de kring van advies en overleg voor personeelszaken en financiën. 3. Geldneemster plaatst het bedrag van de geldlening op een afzonder- lijke rekening, waarbij uitsluitend ten behoeve of ten laste van de- ze rekening inkomsten worden ontvangen en uitgaven worden gedaan met betrekking tot voorbereidingskosten, verwervingskosten en kosten voor bouw en inrichting alsmede financiering van de aanloopverlie- zen. 4. Geldneemster zal boven het hiervoor genoemde geen andere investe- ringen verrichten noch geldleningen aantrekken of andere kapitaal- verplichtingen op zich nemen met betrekking tot voorbereidingskos- ten, verwervingskosten en kosten voor bouw en inrichting, tenzij met schriftelijke toestemming van het dagelijks bestuur. 5. Besluiten van de geldneemster tot: A. Wijziging van de statuten; B. Ontbinding van de stichting; C. Het voeren van rechtsgedingen, het aangaan van dadingen of het onderwerpen van geschillen aan scheidslieden, mogen niet worden genomen dan met schriftelijke toestemming van het dagelijks be- stuur, voorzover deze besluiten betrekking hebben op de garan- tieverlening. 6. A. Geldneemster benoemt op bindende voordracht van het dagelijks bestuur in de Raad van Advies van geldneemster 2 leden uit de Kennemerraad voor steeds een periode van 4 jaar, voor het eerst te benoemen per april 1985; B. Geldneemster benoemt op bindende voordracht van het college van -7-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 39