4e afd. 2 mei 1985 38 VOORBEREIDING HERZIENING BESTEMMINGSPLANNEN - De raad van de gemeente Heemstede; gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders van 10 april 1985; gelet op artikel 21 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening; BESLUIT: I. te verklaren dat een herziening wordt voorbereid van: ahet bestemmingsplan herziening 54, vastgesteld bij zijn besluit van 16 maart 1933, voorzover betrekking hebbende op de terreinen ten noorden van de Glipper Zandvaart, welke zich, van de Ring- vaart af, in een strook van plm. 110 meter breedte uitstrekken tussen de Glipper Zandvaart en de zuidwestelijke grens van het ontwerp-bestemmingsplan "Glip I"; b. het bij zijn besluit van 28 augustus 1975 vastgestelde bestem- mingsplan Merlenhoven; c. het bestemmingsplan "Binnenweg e.o.", vastgesteld bij zijn be- sluit van 29 oktober 1981, voorzover betrekking hebbende op de percelen Binnenweg 177 en 179; zoals aangegeven op de bij dit besluit behorende tekeningen. II. te bepalen dat het verboden is binnen het onder la en lb bedoelde gebied zonder of in afwijking van een schriftelijke vergunning van burgemeester en wethouders (aanlegvergunning) de navolgende werken geen gebouwen zijnde, of werkzaamheden uit te voeren, te doen of te laten uitvoeren, één en ander met uitzondering van normale onder- houdswerkzaamheden a. ontginnen; bodem verlagen of afgraven; ophogen; egaliseren; scheuren van grasland; b. het aanleggen of verharden van wegen, paden of parkeergelegenhe- den en het aanbrengen van andere oppervlakteverhardingen;

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 10