4e afd. 2 mei 1985 38 c. 1. buiten de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan, deponeren, lozen of storten van al dan niet af- gedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voor- werpen, stoffen of produkten, alsmede het aanieggen of in- richten van opslag-, stort- of bergplaatsen, behoudens voor- zover één en ander noodzakeiijk is: - in verband met het beheer gericht op de instandhouding van de landschappelijke of natuurwetenschappelijke waarden van de gronden, of in verband met de uitoefening van het bos- bedrijf en één en ander bovendien niet betreft afgedankte of aan hun oorspronkelijk gebruik onttrokken voorwerpen, stoffen of produkten; of - voor de uitoefening van het agrarisch bedrijf, indien en voorzover deze uitoefening reeds plaatsvond op het tijd- stip van inwerkingtreding van dit besluit en êên en ander bovendien betreft niet-afgedankte landbouwvruchten en pro- dukten; 2. binnen de erven van bedrijfsgebouwen en woningen: het opslaan of deponeren buiten de gebouwen van éên ot meer aan hun gebruik onttrokken machines, voer- of vaartuigen, alsmede het opslaan van gerede ot onkiare machines, voer- of vaartuigen, dan wel het aanleggen of inrichten van opslag- plaatsen daarvoor; d. het aanieggen of inrichten van sport-, wedstrijd- of speelter- reinen, banen, kampeer- of caravanterreinen, dagcampings, lig- of speelweiden, zwemgelegenheden en baad- of speeivijvers; e. het aanbrengen van ondergrondse of bovengrondse leidingen, kon- strukties, instailaties of apparatuur, met uitzondering van erf- scheidingen met een maximale hoogte van 75 cm; onder ieidingen, konstruktiesinstallaties of apparatuur worden mede begrepen rekreatieve voorziemngen met uitzondering van eenvoudige voor- zieningen als een bank, atvalbak of wegwijzer; onder leidingen, konstrukties, installaties en apparatuur worden niet begrepen voorzieningen, die noodzakelijk zijn voor of verband houden met -3-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 11