4e afd. 2 mei 198b 39 Artikel 2 Indien een belanghebbende meent, dat het in artikel 49 bepaalde op hem van toepassing is, kan hij zich voor het bepalen van de in genoemd arti- kel bedoelde schade en van de vergoeding daarvan bij gemotiveerd verzoek- schrift tot de gemeenteraad wenden. Artikel 3 1. De gemeenteraad kan binnen twee maanden na ontvangst van het verzoek schadevergoeding weigeren zonder toepassing te geven aan artikel 4 en volgende. 2. De in het voorgaande lid genoemde termijn kan door de gemeenteraad eenmaal met ten hoogste twee maanden worden verlengd. 3. Afschrift van het besluit, als bedoeld in het eerste lid, wordt de verzoeker zo spoedig mogelijk bij aangetekende brief toegezonden, waarbij zijn aandacht wordt gevestigd op het bepaalde in artikel 49, tweede en derde lid. Artikel 4 1. Indien geen toepassing heeft plaatsgevonden van het eerste lid van ar- tikel 3 geeft de gemeenteraad aan de commissie onder toezending van het verzoekschrift opdracht terzake advies uit te brengen. 2. De in het voorgaande lid bedoelde opdracht geschiedt binnen een maand na het verstrijken van de - eventueel verlengde - termijn, bedoeld in het eerste lid van artikel 3. Artikel 5 Als schadebeoordelingscommissie treedt op de Stichting Adviesbureau Onroerende Zaken te Rotterdam. Artikel 6 1. De commissie stelt zowel de verzoeker of zijn gemachtigde als een of meer vertegenwoordigers van de gemeente in de gelegenheid hun stand- punten uiteen te zetten.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 19