4e afd. 2 mei 198b 39 2. De commissie beraadt zich hierbij, zo nodig in overleg met partijen, omtrent de mogelijkheden, welke de bepalingen van het bestemmingsplan zouden kunnen bieden tot voorkoming of beperking van de schade. flrtikel 7 1. De commissie gaat allereerst na of naar haar mening de verzoeker ten- gevoige van de bepalingen van het bestemmingsplan schade lijdt welke redeiijkerwijze niet of niet geheel te zijnen laste behoort te blij- ven. Zij vermeidt het resuitaat van dit verzoek met de beweegredenen in haar rapport. 2. Leidt dit onderzoek tot een bevestigende beantwoording, dan berekent de commissie de ten laste van de verzoeker blijvende schade en de bil- lijke schadevergoeding. Artikel 8 1. De commissie brengt schriftelijk rapport uit aan de gemeenteraad bin- nen vier maanden na de beslissing van de raad het verzoekschrift in handen van de commissie te steilen. 2. Een atschrift van het rapport wordt uiterlijk één maand voor de besiis sing van de gemeenteraad van gemeentewege aan de verzoeker toegezonden flrtikel 9 1. Binnen twee maanden nadat de commissie het rapport, genoemd in het vorige artikei, heeft uitgebracht, beslist de gemeenteraad. Indien de raad een schadevergoeding vaststelt, bepaalt hij of deze in geld dan wel op andere wijze zai worden geregeld. Tevens bepaalt hij de datum vöér weike de vergoeding moet zijn uitbetaald of geregeld. 2. Artikel 3, derde lid, is van overeenkomstige toepassing. Artikel 10 1. Deze verordening kan worden aangehaald als "Procedureverordening Plan- schadevergoeding"

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 20