2e afd. 2 mei 1985 VERBETERING LAAGSPANNINGSKABELNET BINNENWEG OOST EN CRAYENESTERSINGEL 42 Heemstede, 10 april 1985. Aan de raad, In de gebieden "Binnenweg Oost" en "Crayenestersingel-Adr.Pauwlaan" is de elektriciteitsvoorzieningo.a. door het gebruik van kabels met een diame- ter van 4 x 10 mm2 en door een slechte netindeling, niet optimaal. Om de bedrijfszekerheid van het net ter plaatse te verbeteren achten wij het noodzakelijk dat enkele nieuwe kabels worden gelegd en enkele laagspan- ningsverdeelkasten worden geplaatst. Het is de bedoeling de werkzaamheden in het gebied "Crayenestersingel-Adr.Pauwlaan" in aansluiting op de rekon- struktie van de Bronsteeweg en de Adr.Pauwlaan uit te voeren. De kosten van de vervanging Van de kabels worden geraamd op f.46.000, Hiervan kan een bedrag van f.15.000,ten laste van het onderhoudsbudget gebracht worden, zodat nog een aanvullend krediet van f.46.000,-- - f. 15.000,— f.31.000,— nodig is. Wat betreft het wijzigen van het laag- spanningsnet in "Binnenweg Oost" worden de kosten begroot op f.86.000,--, waarvoor ook een krediet gevraagd wordt. De werkzaamheden zijn als memorie-post opgenomen op bijlage C (lijst van investeringen) bij de begroting van het gemeentelijk technisch bedrijf. De kostenbegroting en de tekeningen, waarop de plannen zijn weergegeven, liggen voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij verzoeken u voor de bovengenoemde werkzaamheden de benodigde gelden be- schikbaar te stellen door vaststelling van het bijgevoegd concept-raadsbe- sluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H.van den Hoek De burgemeester O.R.van den Bosch. - 1 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 31