2e afd. 2 mei 1985 BENOEMING DIREKTEUREN BASISSCHOLEN 37 b De raad van de gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op het bepaalde in artikel E 15, lid 1, van de Overgangswet WBO, alsmede op zijn besluit van heden, nr. 37a; BESLUIT met ingang van 1 augustus 1985: A. ongevraagd eervol ontslag te verlenen aan de heer M. Kuiper, geboren op 3 mei 1948 te Olst, als hoofd van de Crayenester-basisschool B. te benoemen tot direkteur van de Crayenester-basisschool de heer M. Kuiper, voornoemd; C. ongevraagd eervol ontslag te verlenen aan de heer J.W. Verhoeven, ge- boren op 3 mei 1937 te Nijmegen, als hoofd van de Berkenrode-school voor gewoon lager onderwijs; D. te benoemen tot direkteur van de Berkenrode-basisschool de heer J.W. Verhoeven, voornoemd; E. ongevraagd eervol ontslag te verlenen aan de heer E. van der Zwaag, geboren op 13 oktober 1948 te Haarlem, als hoofd van de Voorwegschool voor gewoon lager onderwijs; L. te benoemen tot direkteur van de Voorweg-basisschool de heer E. van der Zwaag, voornoemd; G. ongevraagd eervol ontslag te verlenen aan mevrouw J.J.C. Barneveld, geboren op 6 maart 1926 te Schoonhoven, als hoofdleidster van de Crayenester-basisschoolaan mevrouw A.J. Bus, geboren op 18 novem- ber 1931 te Sneek, als hoofdleidster van de Berkenrode-kleuterschool aan mevrouw W. Uildriks-Hettelingh, geboren op 28 februari 1952 te Heemstede, als hoofdleidster van kleuterschool Windekind, en aan me-

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 4