B. en W Raadsfraktle Commentaar/toelIchtlng B. en W. B. en W. Oît projekt is vorig jaar ook opgevoerd en is blj de prioriteitenstelling geëindigd op numnier 14. Wij stellen u voor het projekt wederom op te voeren. B. en W. 01t projekt 1s vorig jaar ook opgevoerd en 1s bij de prioriteitenstel1ing geëindigd op nummer 16. De uitvoe- ring is gepland in 1990. Wij stellen u voor het projekt wederom op te voeren. B. en W. Dit projekt is vorig jaar ook opgevoerd en is bij de prioriteitenstelling geëindigd op nunmer 17. De uitvoe- ring 1s gepland in 1989. Wij stellen u voor het projekt wederom op te voeren. B. en W. Dit projekt 1s vorig jaar ook opgevoerd en 1s bij de prloriteitenstelling geëindigd op nummer 18. De ultvoe- ring is gepland 1n 1989. Wij stellen u voor het projekt wederom op te voeren. B. en W. Tengevolge van de realiserlng van het bestemmingsplan Blekersvaartweg/Burg. van Lennepweg zal de verkeersin- tensiteit met ca. 50% toenemen. Het wegdek van de Koediefslaan, alsmede de kruispunten Koediefslaan/Blekersvaartweg en Koediefslaan/Bronsteeweg dient vervangen te worden door asfalt. Tevens zal er een herprofilering plaatsvlnden, te weten: parkeerhavens noordzijde, verkeersgeleiders en verbetering situatie t.b.v. garage Rhee. De uitvoering van het projekt is ge- pland in 1989. Wij stellen u voor het projekt op te voe- ren. V.V.D. Dit onderzoek houdt 1n het overkluizen van het noordelljk gedeelte van de Blekersvaart. Hierdoor worden de rulmte- lljke mogelijkheden en het aanzien van het noordelijk deel van de Blekersvaart verbeterd. Daarnaast wordt de relatie versterkt tussen Albert Heijn en de winkels aan het noor- delijk deel van de Binnenweg. Wij achten het wenselijk om dit onderzoek te verrlchten. Resulteert dit 1n een projekt, dan zullen wij dlt volgend jaar opvoeren. B. en W. Dlt projekt behelst het ultvoering geven van een gedeel- te van de maatregelen, die binnenkort worden voorgesteld in de studie opdracht van het bureau "Goudappel en Cof- feng". De maatregelen zljn noodzakelijk tengevolge van de toename van de verkeersintensiteit op de Cruquiusweg en de Heemsteedse Dreef. De uitvoering kan piaatsvinden in 1986. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. - 13 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 13