ÜÜfi B. en W Raadsfraktle Coinnentaar/toelichting B. en U. B. en W. Zie hierboven. De uitvoering kan plaatsvinden in 1987. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. B. en W. Momenteel is het op zeer eenvoudige wijze mogelljk voor automobilisten om de "stop" op de Johan Uagenaarlaan te "omzeilen". Om hieraan een einde te maken is het noodza- kelijk om enkele civiel-technische maatregelen te tref- fen. De uitvoering is gewenst in 1986. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. B. en W. Dit projekt houdt in het treffen van verkeersregeltech- nische voorzieningen, waardoor het busverkeer met priori- teit wordt behandeld op de met verkeerslichten geregelde kruispunten. Deze voorzieningen zijn noodzakelijk in ver- band met de lange cyclustljden op deze kruispunten. De doorstroming van het openbaar vervoer wordt hierdoor verbeterd. De uitvoering van dit projekt is gewenst in 1987. Wij stellen u voor het projekt op te vperen. C.D.A. De palen met verwijzingsbordjes dienen geplaatst te wor- den bij invalswegen, pleinen en belangrijke kruispunten. Deze voorziening wordt van belang geacht voor personen van elders, waardoor men zich snel en gemakkelijk kan oriënteren t.a.v. openbare gebouwen, wandelbos "Groenen- daal" etc. Commentaar B. en W.: Hiermee is een ëénmalige uitgaaf gemoeid van 11.000,--. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. CDA. De investering kan beperkt blijven tot 18.000,--, waar- door dit projekt onder de grens van 20.000,komt. Wij stellen u voor het projekt nlet op te voeren. Wij komen hierop op andere wijze terug. B. en W. Dit projekt is vorig jaar ook opgevoerd en is bij de prio- riteitenstel 1 ing geëindigd op numiner 10. Realisering kan eventueel in kombinatie met de verbetering van het die- renverblijf plaatsvinden. Wij stellen u voor het projekt wederom op te voeren. B. en W. Dit projekt houdt in het aansluiten van onrendabele ge- bieden op het rioleringsstelselDeze gebieden betreffen voornamelijk Leidsevaartweg, Manpadslaan en college Hage- veld. De aansluitingen strekken zich uit over de jaren 1987 t/m 1990. Vanaf 1 juli 1985 zal de rijksuitkering, verfijning rioleringen, jaarlijks met 202 worden afge- bouwd. Gelet op dit gegeven achten wij de uitvoering van dit projekt in de komende planperiode wenselijk. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. - 15 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 15