B. en W./ Raadsfraktle Coimientaar/toelichting B. en U. C.D.A. De ecotainer bestaat uit 6 losse, afzonderlijke comparti- menten en is bestemd voor de opslag van chemisch afval. Dit afval kan naar aard en soort gescheiden worden opge- slagen, bijvoorbeeld batterijen, fotochemicaliën, verf- resten, geneesmiddelen. Deze produkten komen nu meestal, via de afvoer van het huisvuil of riolering, in het mi- lieu terecht. Wij stellen u voor het projekt op te voeren. Overigens merken wij op dat ook in gewestelijk verband hierop gestudeerd wordt. V.V.D. Het verhogen van de kwaliteit van de voorstel1ingen door het verlenen van een hoger budget. Commentaar B. en W. Bij het opstellen van de begroting 1986 zullen wij be- zien op welke wijze de hier aangegeven werkwijze gerea- liseerd kan worden, wij stellen u voor dit niet als projekt op te voeren. V.V.D. Het is van plaatselijk cultureel belang dat voorwerpen, afbeeldingen etc., die betrekking hebben op de geschiede- nis van Heemstede bewaard worden/blijven en voor het pu- bliek toegankelijk gemaakt door middel van een overzich- telijke opstelling en uitleg. Coinnentaar B. en W. De plannen tot verbouwing van de v.m. Dreefschool tot bi- bliotheek zijn nagenoeg afgerond. Indien mogelijk zal bij de inrichting van het gebouw een oudheidskamer gereali- seerd worden. V.V.D. Het opstellen van een muziektent in april en het afbre- ken in oktober. Uanneer de muziektent in de zomermaanden blijft gestationeerd, kunnen er regelmatig concerten ge- geven worden, hetgeen zowel uit cultureel als recreatief oogpunt aantrekkelijk is. Commentaar B. en W.: Wij zullen dit jaar de tent het hele seizoen (mei tot september) laten staan. Afhankelijk van de daarbij opgedane ervaring zulien wij eventueel voorstellen doen. - 17 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 17