2e afd. 30 niet 1985 8. Bouw sportzaal Burg. van Lennepweg. Bij raadsbesluit van 28 juni 1984 nr. 70 is een krediet van 100.000,— beschikbaar gesteld. 9. Aanleg 2e tennispark Fazantenlaan. Onlangs is besloten het betreffende "bestenmingsplan te wijzigen. Thans is geen bestemming "tennispark" meer opgenomen. 10. Aanvulllng komputerprograinna g.t.b. ln verband met het opvoeren van het projekt uitbreiding computer- systeem behoeft dit projekt niet meer op de lijst gehandhaafd te worden. 11. De C.A.l. dlenstbaar maken voor de velligheid van de burgers zoals een alarmeringssysteem voor ouderen. Bij raadsbestuit van 28 juni 1984 nr. 73 is een krediet van 178.200,-- beschikbaar gesteld voor de aanleg van een alarmerings- systeem. Tenslotte zljn de volgende nieuwe projekten opgenomen: Vernieuwing dakbedekking raadhuis. Uitbrelding coinputersysteem. Vernieuwing c.v.-ketel politiebureau. Vernieuwing riolering Herenweg tussen Koediefslaan- grens Haarlem. Vernieuwing palissadenwand en grondwal Strawinskylaan/C. Francklaan. Reparatie kademuur Kanaalweg. Vernieuwing verkeersregelautomaat K10. Maatregelen in relatie tot verkeersstudie Zuid-Kennemerland. Maatregelen ter verbetering van de situatie om en nabij K8. Vernieuwing dakbedekking Berkenrodeschool Vernieuwing c.v.-ketel Het Oude Slot. Vernieuwing dakbedekking restaurant Groenendaal. Vernieuwing hekwerk rondom kinderboerderij en hertenbaan. Vernieuwing hekwerken Herenweg t.b.v. wandelbos Groenendaal. Ged. vervanging akkomnodatie kinderboerderlj Voor het overige verwijzen wij u naar de hiernavolgende lijst. - 23 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 23