2e afd. 26 september 1985 VERNIEUWING TELEFOONINSTALLATIE POLITIEBUREAU 92 Heemstede, 17 september 1985 Aan de raad, In het politiebureau staat een telefooncentrale opgesteld die meer dan 15 jaar oud is. Van de zijde van de P.T.T. is medegedeeld, dat na deze perio- de deze installatie meer onderhoud zal vereisen. Eveneens zullen door de toenemende slijtage van de apparatuur veel vaker storingen optreden. Om deze reden is de vervanging van de telefooncentrale als projekt op Lijst II geplaatst met aanvankelijk als uitvoeringsjaar 1985. In verband met een onderzoek naar een eventuele koppeling van de appara- tuur aan de centrale van het raadhuis is de vervanging uitgesteld tot 1986 Gebleken is echter dat aan een dergelijke koppeling overwegende bezwaren zijn verbonden, terwijl de kosten nagenoeg gelijk blijven. Bovendien moet de centrale van de meldkamer onder alle omstandigheden zelfstandig blijven in verband met 24-uurs bezetting en diverse technische koppelingen, waar- onder direkte lijnen met de G.G. en G.D., de brandweer en de rijkspolitie van Bennebroek. Inmiddels heeft de P.T.T. ons bericht dat door een gebrek aan onderdelen een eventuele reparatie niet meer gegarandeerd kan worden. Dit brengt de bruikbaarheid van de centrale in gevaar. Wij achten deze situatie niet langer aanvaardbaar, zodat de installatie vervangen dient te worden. De kosten hiervan worden geraamd op 131.140,--. Op lijst II, behorende bij het beleidsplan, is voor deze vernieuwing een bedrag van f 110.000,ge- raamd. Het verschil van f 131.140,-- - f 110.000,f 21.140,wordt gedekt door een beschikking over de reserve van de politie. Een specifikatie van de kosten ligt voor u op de gebruikelijke wijze ter inzage. Wij verzoeken u de benodigde gelden hiervoor beschikbaar te stellen door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit. Burgemeester en wethouders van HEEMSTEDE, De secretaris, W.H. van den Hoek. De burgemeester O.R. van den Bosch.

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 43