79 1. De geldlening zal worden verstrekt tegen een koers van 100% en een rente van 8,5/8. 2. De aflossing vindt annuïteitsgewijze plaats in 20 jaar met gelijke annuïteiten. 3. Extra aflossing is in de eerste 10 jaar niet toegestaan; de volgende 5 jaar is extra aflossing toegestaan tegen een vergoeding van 5% van het extra af te lossen bedrag; gedurende de restant-looptijd tegen een vergoeding van 3% van het extra af te lossen bedrag. 4. De storting van de lening vindt plaats op 7 november 1985. 5. De vereniging zal geen kapitaalverplichtingen op zich nemen dan met schriftelijke toestemming van burgemeester en wethouders. 6. De vereniging verplicht zich op eerste aanzegging van burgemeester en wethouders aan de gemeente onder de gebruikelijke bedingen het recht van eerste hypotheek te verlenen op de onroerende goederen van de vereniging. 7. De vereniging zal er voor zorgdragen dat de woningen gedurende de looptijd van de lening, bij een maatschappij ter goedkeuring van burgemeester en wethouders, zodanig zijn verzekerd tegen brandschade dat de kosten van herstel en wederopbouw volledig uit assurantie- penningen kunnen worden voldaan. De vereniging is verplicht op vorde ring van burgemeester en wethouders de betreffende polissen en/of premiekwitanties te tonen. 8. De vereniging verplicht zich geen wijziging noch geheel noch gedeel- telijk in de bestemming van de woningen aan te brengen anders dan met goedkeuring van burgemeester en wethouders. 9. Bouwkundige en andere voorzieningen, alsmede verbeteringen zullen aan de woningen slechts worden aangebracht na goedkeuring van burge- meester en wethouders. HEEMSTEDE, 26 september 1985. De raad voornoemd, De secretaris, De voorzitter, i 2e afd. 26 september 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 7