F"-B mam 2e afd. 31 oktober 1985 95 I. In artikel 1 wordt: a. het begrip "volwassene" en de definitie daarvan geschrapt; b. in de definitie van het begrip salaris-anciënniteit de woor- den "een volwassene" vervangen door het woord "hem"; IIIn artikel 3 wordt: a. in het eerste lid de zinsnede "die een funktie bekleedt" ver- vangen door de zinsnede "voor wie een salarisschaal geldt"; b. na het tweede lid toegevoegd een derde lid, luidende: 3. Van het bepaalde in het vorige lid kan worden afgeweken door het toekennen van een hoger salaris, ingeval daartoe naar het oordeel van burgemeester en wethouders aanlei- ding bestaat. III. Artikel 8, le lid, wordt gelezen als volgt: 1. Indien het salaris minder is dan het maandbedrag van het minimumloon, dat krachtens de artikelen 7, 8 en 14 van de Wet minimumloon en minimumvakantiebijslag geldt voor werk- nemers van dezelfde leeftijd als de ambtenaar, wordt aan hem een toelage toegekend ten bedrage van het verschil. IV. Het 2e t/m 4e lid van artikel 8 worden vernummerd in 3e t/m 5e lid. Ingevoegd wordt een nieuw 2e lid, luidende: 2. Voor de ambtenaar met een onvolledige werktijd, wordt het voor werknemers van dezelfde leeftijd geldende minimumloon geacht te zijn vastgesteld op een evenredig deel van het minimumloon bij een volledige werktijd. V. In artikel 9, 2e lid, wordt voor "1/173" gelezen "1/165" en worden de bewoordingen "maximumsalaris per maand van schaal IV" gelezen "het salaris, behorende bij salarisnummer U16 van salarisschaal 3". - 3 -

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 11