99 a. ten hoogste vier dagen een zondag, nieuwjaarsdagtweede Paasdag, Hemel- vaartsdag, tweede Pinksterdag, eerste Kerstdag, tweede Kerstdag of de dag waarop de verjaardag van de Koning gevierd wordt, kunnen zijn; alvorens een dag aan te wijzen horen burgemeester en wethouders de Kamer van Koophandel en Fabrieken; b. ten hoogste tien dagen een andere dag dan onder a bedoeld kunnen zijn. Artikel 2 1. In een aanwijzing als in artikel 1 bedoeld kan door burgemeester en wet- houders worden bepaald, dat de vrijstelling geldt voor de gehele gemeen- te of voor één of meer van de volgende delen daarvan: - Winkelcentrum Raadhuisstraat - Winkelcentrum Binnenweg - Winkelcentrum Jan van Goyenstraat - Winkelcentrum Wilhelminaplein - Winkelcentrum Zandvoortselaan - Winkelcentrum Geleerdenwijk - Winkelcentrum "Glip" - Sportkomplex "Groenendaal". 2. Slechts de in artikel 1 onder b bedoelde beperking tot tien dagen per kalenderjaar geldt voor elk deel van de gemeente afzonderlijk. Artikel 3 1. Een aanwijzing als in artikel 1 bedoeld vindt plaats op een daartoe strek- kend verzoek. 2. Het verzoek moet vermeiden: a. de naam en het adres van de verzoeker; b. de plaats waar, de data en de tijdsduur per dag waarop het evenement zal plaatsvinden; c. een aanduiding van het betreffende evenement, alsmede de namen en adres- sen van de ondernemers en de branches waarmede deze aan het evenement zullen deelnemen. 3. Het verzoek wordt tenminste dertig dagen voor de dag waarop het evenement zal plaatsvinden, bij burgemeester en wethouders ingediend. 3 4e afd. 31 oktober 1985

Raadsnotulen Heemstede | 1985 | | pagina 31